ZWROT


Produkty zamówione w sklepie LAVATRE mogą być zwrócone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Chcąc zwrócić zamówione produkty prześlij do nas mailowo na adres info@lavatre.com wypełniony formularz zwrotu, bądź dołącz go do zwracanej przesyłki. Zależy nam na opinii naszych Klientów, dlatego będziemy wdzięczni jeśli napiszesz co jest powodem Twojej decyzji. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym.

Zapakowany produkt wraz z wypełnionym formularzem zwrotu prosimy odesłać na adres:

MM Trade & Consulting Małgorzata Macniak
Ul. Wincentego Witosa 10
63-460 Skalmierzyce
z dopiskiem "Zwrot"

Koszt odesłania towaru ponosi kupujący. Zwrotu wpłaty dokonujemy do 14 dni od daty otrzymania zwrotu przelewem bankowym na konto wskazane formularzu zwrotu.

Formularz zwrotu/odstąpienia od umowy do pobrania.

 

REKLAMACJA


 

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.). Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, prześlij do nas mailowo na adres info@lavatre.com wypełniony formularz reklamacji.

Zapakowany produkt, który chcesz zareklamować wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem reklamacji prosimy odesłać na adres: 

MM Trade & Consulting Małgorzata Macniak
Ul. Wincentego Witosa 10
63-460 Skalmierzyce
z dopiskiem “Zwrot”

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. O sposobie rozwiązania poinformujemy Cię e-mailem.

W przypadku uznania reklamacji usuniemy wadę lub wymienimy towar na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu. W przypadku uznania reklamacji, zwracamy koszty przesyłki, do kwoty najtańszej opcji dostępnej na rynku.

Formularz reklamacji do pobrania.